Zastępca Kierownika Sklepu

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: ALDI Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń
Numer referencyjny: 02_Toruń
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Nasza Firma należy do czołowych przedsiębiorstw z branży spożywczej, działających w sektorze handlu detalicznego na rynku europejskim. Kierujemy się prostą zasadą: wysoka jakość za niską cenę. Kluczem do naszego sukcesu jest uczciwość i respektowanie zasad fair play w pracy zespołowej.Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • zarządzanie grupą pracowników
  • organizacja planu pracy
  • kontrola nad funkcjonowaniem sklepu zgodnie z obowiązującymi standardami
  • obsługa kasy fiskalnej i komputera

Oczekujemy:

  • doświadczenie na podobnych stanowiskach
  • preferowane wykształcenie handlowe
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • dyspozycyjność (szkolenie poza miejscem zamieszkania)
  • zaangażowanie w wykonywanie swoich obowiązków
  • kultura osobista
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • dynamiczną i ambitną pracę w zespole
  • zatrudnienie od początku na umowę o pracę
  • atrakcyjny pakiet socjalny – bony żywieniowe, ubezpieczenie zdrowotne i grupowe, również dla członków rodzin
  • miłą atmosferę pracy
  • gruntowne szkolenie

Prosimy o przesłanie aplikacji w formacie pdf koniecznie z dopiskiem „Zastępca Kierownika Sklepu + Toruń”.

Informujemy, że kontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.