specjalista ds.sprzedaży

Oferta pracy z dnia: 2019/08/09
Oferta ważna do dnia: 2019/09/09
Pracodawca: Elwira
Miejsce pracy: Toruń
Oferowane wynagrodzenie brutto: 2400
Opcje dodatkowe: Dla niepełnosprawnych

Platforma Integracji osób Niepełnosprawnych zatrudni dla

sieci hurtowni elektrycznych zajmującej się dystrybucją automatyki, oświetlenia, osprzętu elektroinstalacyjnego oraz kabli i przewodów,

SPECJALISTÓW DS. SPRZEDAŻY / TELEMARKETERÓW

z doświadczeniem w branży elektrotechnicznej

Miejsce pracy: TORUŃ

Opis stanowiska:

·      telefoniczna obsługa klientów

·      sprzedaż i doradztwo techniczne

·      pozyskiwanie nowych klientów

·      dbanie o długofalowe relacje z nowym i obecnymi klientami

·      przygotowanie kompleksowych ofert handlowych dla klientów

Oferujemy:

  • umowę na cały etat i stałe godziny pracy od pn do pt
  • wsparcie koordynatora w trakcie zatrudnienia
  • wsparcie Zakładowego Funduszu Rehabilitacji (dofinansowanie do leków itp.)
  • po okresie próbnym atrakcyjny system premiowy

Wymagania:

  • orzeczenie o niepełnosprawności
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w hurtowni elektrycznej, lub producenta/importera art. elektrotechnicznych mile widziane
  • znajomość branży elektrotechnicznej, elektromechanicznej i automatyki przemysłowej mile widziane
  • wykształcenie techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika lub automatyka) mile widziane
  • umiejętności negocjacyjne
  • samodzielność, dyspozycyjność oraz bardzo dobra organizacja pracy

KONTAKT

od poniedziałku do piątku w godz 8.00-15.00 telefonicznie lub mailowo

CV proszę przesyłać wraz z klauzulą

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

512797293