Pracownik pomocniczy na produkcji

Oferta pracy z dnia: 2019/01/10
Oferta ważna do dnia: 2019/02/09
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń
Numer referencyjny: PPP/042/NJE
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Obróbka drobnych akcesoriów meblowych
  • Praca na stanowiskach manualnych lub obsługa robotów
  • Kontrola jakości detalu
  • Praca na indywidualnych stanowiskach

Wymagania:

  • Sprawność manualna oraz precyzja
  • Dobry wzrok
  • Otwartość na pracę w systemie 2-zmianowym

Oferujemy:

  • Bogaty pakiet szkoleń wdrożeniowych i stanowiskowych
  • Darmowy dojazd do pracy na terenie Torunia
  • Możliwość długofalowej współpracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Stawkę zasadniczą + premie miesięczne
  • Pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy!)