Pracownik działu księgowości europejskiej

Oferta pracy z dnia: 2019/04/18
Oferta ważna do dnia: 2019/05/18
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń
Numer referencyjny: PKE/042/NJE
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:

  • Weryfikowanie dokumentów
  • Księgowanie dokumentów w systemie SAP
  • Rozliczanie i wyjaśnianie otwartych pozycji na koncie rozliczenie zakupu
  • Kontakt z dostawcami zagranicznymi

Wymagania:

  • Kandydaci posiadający studia kierunkowe (zarządzanie, rachunkowość i finanse, ekonomia)
  • Przynajmniej roczne doświadczenie w pracy biurowej z dokumentami (księgowanie FV)
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/ lub włoskiego w mowie i piśmie
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie
  • Benefity pozapłacowe (kartę Mulitsport, ubezpieczenie grupowe)
  • Możliwość wykorzystania kompetencji językowych w codziennej pracy
  • Możliwość pracy z ekspertami i realizacji różnorodnych projektów