Operator Produkcji

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: HR Partner Monika Pszuk
Numer referencyjny: 2019/OP/Ostaszewo
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta z Ostaszewa, poszukujemy kandydata na stanowisko OPERATORA PRODUKCJI

Obowiązki:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy
  • załadunek i rozładunek gotowych produktów
  • jazda wózkiem widłowym

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na produkcji lub na podobnych stanowiskach
  • dyspozycyjność, gotowość do pracy III zmianowej
  • odpowiedzialność, zaangażowanie i samodyscyplina
  • mile widziane uprawnienia lub doświadczenie w jeździe na wózku widłowym

Oferta:

  • praca w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premia uznaniowa
  • stabilne zatrudnienie oparte o umowę o pracę
  • praca na terenie strefy ekonomicznej (Ostaszewo)
  • przyjazna atmosfera pracy
  • wsparcie i zaufanie ze strony przełożonych

Informacje dodatkowe:

Interesują Cię szczegóły?

Zadzwoń lub wyślij CV