Operator linii produkcyjnej

Oferta pracy z dnia: 2018/10/19
Oferta ważna do dnia: 2018/11/18
Pracodawca: ManpowerGroup Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń
Numer referencyjny: OLP/042/MLA
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Ostaszewo k. Torunia

Zadania:

  • Praca manualne przy linii montażowej
  • Montaż detalu zgodnie z instrukcją
  • Kontrola jakości montowanych elementów

Wymagania:

  • Precyzyjność, dokładność oraz odpowiedzialność
  • Zdolności manualne
  • Motywacja i chęć do nauki

Oferujemy:

  • Bezpłatny dojazd z Torunia, Chełmży, Chełmna, Wąbrzeźna, Golubia-Dobrzynia i okolic
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dostępnych około 70 miejsc pracy
  • Pracę w systemie 2-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Możliwość korzystania z bufetu zakładowego w korzystnych cenach
  • Szkolenia wdrożeniowe i stanowiskowe
  • Wynagrodzenie zasadnicze + pakiet premii miesięcznych