Konsultant Telefoniczny dla operatora sieci Plus

Pracodawca: CallCenter Group
Miejsce pracy: Toruń
Ogłoszenie nieaktualne!
Numer referencyjny: TOR/2013/14
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

CallCenter Group

Poszukujemy osób pozytywnie nastawionych, kreatywnych, lubiących rozmawiać z innymi ludźmi.

Jesteśmy otwarci na każdy rodzaj potencjału oferowany przez kandydatów poszukujących pracy. Cenny jest dla nas zapał młodych ludzi wkraczających dopiero na rynek pracy. Doceniamy ich otwartość i elastyczność, doświadczenie zawodowe, które zdobyli w poprzednich miejscach pracy oraz ich dynamikę, sprecyzowane potrzeby i świadomość kariery zawodowej. Co do osób starszych, nasza praktyka dowodzi, że ich doświadczenie życiowe i szersze spojrzenie na otoczenie, są ogromnym atutem zarówno w kontaktach interpersonalnych, jak i w prowadzeniu rozmów telefonicznych.

Obowiązkiem osoby zatrudnionej na w/w stanowisku będzie:

  • aktywna sprzedaż usług sieci Plus

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami

Wymagania:

  • komunikatywność

  • poprawna dykcja

  • umiejętność prowadzenia swobodnej rozmowy

  • motywacja do pracy

  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 (lub jako dodatkową od poniedziałku do piątku od godz 16.00 do 20.00, sobota 9-14 )

  • wynagrodzenie stałe + prowizja

  • niezbędne szkolenia,

  • miłą atmosferę,

  • możliwość rozwoju zawodowego