KONSULTANT MEDYCZNY

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Nasze Zdrowie GL+ Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

Nasze Zdrowie GL+ Sp. z o.o. należy do Grupy Life+, wiodącej firmy zaopatrzenia medycznego i ortopedycznego w Polsce.

Nasi konsultanci to grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów, którzy zapewniają klientom pełne wsparcie w zakresie doboru właściwego sprzętu medycznego. Dostarczamy również kompleksowe doradztwo w ramach produktów z dofinansowaniem NFZ. Jeżeli chcesz do nas dołączyć, zapraszamy do odpowiedzi na poniższą ofertę pracy.

miejsce pracy: Toruń
Wynagrodzenie: 3000 – 4500 zł brutto

Kluczowe zadania:

  • profesjonalne doradztwo i obsługa klienta,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy,
  • realizacja celów sprzedażowych oraz strategii marketingowej,
  • zapewnienie sprawnego obiegu i emisji dokumentów generowanych w salonie.

Oczekujemy:

  • min. średniego wykształcenia, preferowane kierunki: fizjoterapia, pielęgniarstwo (aktualny numer prawa wykonywania zawodu), inżynieria biomedyczna, magister/technik farmacji, technik ortopeda lub towaroznawstwo materiałów medycznych,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • mile widziane roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomości technik sprzedaży,
  • zaangażowania i odpowiedzialności za powierzone zadania.
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • stałe godziny pracy od poniedziałku do piątku od 09:00 do 17:00,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników (stałe wynagrodzenie oraz premia zależna od wyników sprzedaży),
  • wspieranie rozwoju zawodowego poprzez szkolenia,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Zgodnie z artykułem 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), pragniemy dopełnić obowiązku informacyjnego przekazując Państwu poniższe dane:

Administratorem Państwa danych osobowych jest Nasze Zdrowie GL+ Sp. z o.o. Kontakt z nami możliwy jest przy pomocy numeru telefonu. Ponadto Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, z którym również można się skontaktować za pośrednictwem adresu e-mail.

Celem przetwarzania danych jaki realizuje Administrator jest prowadzenie naboru i rekrutacji nowych pracowników. W związku z powyższym dane mogą być przekazywane podmiotom świadczące usługi poczty elektronicznej oraz podmiotom obsługi technicznej portalów rekrutacyjnych.

Państwa dane osobowe są przetwarzane na podstawie przepisów prawa, które określa Ustawa z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy, tj. art. 6 ust. 1 lit. c) RODO oraz zgody osoby, której dane dotyczą (art. 6 ust. 1 lit. a RODO), w przypadku danych dodatkowych oraz wydłużonego okresu przetwarzania. Z uwagi na powyższe przysługuje Państwu prawo do wycofania zgody w dowolnym czasie, bez wpływu na prawo przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Dane osobowe będą przetwarzane do 3 miesięcy od dnia złożenia aplikacji.

W związku z przetwarzaniem danych osobowych, na podstawie przepisów prawa, posiadają Państwo prawo do dostępu oraz do sprostowania podanych danych. Przysługuje Państwu prawo do żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. Mogą Państwo skorzystać z przedstawionych praw, kontaktując się z Administratorem na powyższe dane kontaktowe.

Przysługuje Państwu również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do zrealizowania celu. W ramach realizowanych celów rzetwarzania nie występuje profilowanie, a dane nie będą transferowane poza Polskę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.