Kierownik Regionalny

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Grupa PERFECT
Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

PERFECT Security to prężnie rozwijająca się agencja ochrony, z ponad 25-letnim stażem na terenie Woj. Lubuskiego. Kluczem sukcesu firmy jest łączenie nowoczesnych technologii z autorskimi standardami ochrony.

W związku z ekspansją na nowe rejony, zatrudnimy osobę, która pomoże nam w realizacji dalekosiężnych celów. Szukamy kandydata otwartego na wyzwania, z dużą wewnętrzna determinacją, zdolnego do pracy na samodzielnym stanowisku.

Obowiązki:

  • prowadzenie biura na terenie Torunia;

  • pozyskiwanie nowych kontrachentów;

  • dbałość o dotychczasowe kontrakty firmy;

  • nadzorowanie pracowników ochrony pełniących dyżury w obiektach kontrachentów;

  • rekrutowanie i selekcjonowanie pracowników ochrony;

  • prowadzenie raportów z wykonywanych czynności.

Oczekujemy:

  • nastawienia na cele;

  • samodzielności w pełnieniu obowiązków służbowych;

  • umiejętności negocjowania i sprzedaży;

  • prawa jazdy kat. B;

  • znajomości języków obcych;

  • doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy.

  • umowę o pracę (stała pensja + prowizje);

  • wsparcie administracyjne z centrali firmy;

  • niezbędne wyposażenie do wykonywania obowiązków.