Inżynier / Kierownik robót sanitarnych

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Tervis
Miejsce pracy: Toruń

Firma zatrudni kierowników i/lub inżynierów robót sanitarnych.

Opis stanowiska:

– bezpośredni nadzór nad realizacją robót instalacyjnych sanitarnych (wod-kan, ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji)

– nadzór i stała kontrola nad prawidłowym i terminowym prowadzeniem robót

– zarządzanie materiałami i sprzętem na budowie

– zarządzanie zespołem monterów instalacji sanitarnych

– prowadzenie dokumentacji budowy

– analiza dokumentacji projektowej, organizacja pracy,

– przygotowywanie zapytań ofertowych, kontrola merytoryczna i kosztowa projektów do realizacji, analizy cenowe

– przygotowywanie ofert, kosztorysów na roboty sanitarne

Wymagania:

– wykształcenie min. średnie a najlepiej wyższe (co najmniej inżynierskie) w kierunku branży sanitarnej

– umiejętność kierowania ludźmi

– gotowość pracy poza miejscem zamieszkania

– podstawowa znajomość aplikacji komputerowych (biurowych np. MS Office, CAD np. AutoCAD)

– prawo jazdy kat. B

– mile widziana znajomość kosztorysowania i obsługa aplikacji wspomagających kosztorysowanie

Firma oferuje:

– umowę o prace

– stabilne zatrudnienie w firmie

– szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia zawodowego

– posiadanie uprawnień do kierowania robotami branży sanitarnej będą dodatkowym atutem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV oraz listu motywacyjnego.

Odpowiemy na wybrane oferty pracy.