HOSTESSY – wysokie stawki wynagrodzenia, praca w Bratysławie

Oferta pracy z dnia: 2018/10/22
Oferta ważna do dnia: 2018/11/22
Pracodawca: PB Corporation Sp. z o. o.
Oferowane wynagrodzenie brutto: 6000
Opcje dodatkowe: Dla studentów

Praca w klubie muzycznym za granicą: Bratysława – HOSTESSY

Znana i renomowana firma z branży rozrywkowej, posiadająca sieć klubów muzycznych w Europie, PB Corporation Sp. z o. o. – poszukuje pracowników na stanowisko:

• HOSTESSA •

Zadania:
– promowanie alkoholi premium
– rozmowa z klientami
– reprezentacja firmy na eventach tematycznych w klubie

Wymagania:
– komunikatywność
– jęz. angielski na poziomie komunikatywnym
– doświadczenie mile widziane ale nie obowiązkowe, w razie potrzeby wszystkiego Cię nauczymy

Oferujemy:
– bardzo atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane 2 razy w tygodniu
– zakwaterowanie + bilety w obie strony
– minimalny okres wyjazdu: 2 tygodnie – maksymalny: stała współpraca
– fantastyczny, młody, zgrany zespół
– możliwość zwiedzenia pięknej i zabytkowej Bratysławy – mieszkanie służbowe oraz lokal w samym sercu Starego Miasta
– możliwa praca tymczasowa, dorywcza lub stała współpraca
– od kiedy? od zaraz – wyjazdy organizowane na bieżąco
– zapraszamy również przyjaciół i grupy
– umowa o dzieło PL + umowa o pracę z ubezpieczeniem słowacka
– praca w godzinach 20:00 – 5:00

Jeśli uważasz, że jesteś osobą której szukamy – nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Liczba wakatów do obsadzenia: 5

Kontakt:
Dietla 93/7
Kraków
577849117