Handlowiec Regionalny – Toruń

Oferta pracy z dnia: 2018/11/28
Oferta ważna do dnia: 2018/12/28
Pracodawca: Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o.
Miejsce pracy: Toruń
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy

Agencja Zatrudnienia KS Service sp. z o.o. jest ogólnopolską agencją zatrudnienia, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 7254. Od wielu lat pomagamy Pracownikom w znalezieniu odpowiedniej dla siebie pracy, a Klientom umożliwiamy pozyskiwanie najlepszych specjalistów na rynek polski i europejski.

Aktualnie, dla jednego z naszych Klientów, działającego w obszarze produkcji opakowań z tektury falistej, poszukujemy Handlowca Regionalnego.

OPIS OFERTY

Przyjmij naszą ofertę, a zagwarantujemy Ci wysoką stawkę wynagrodzenia wraz z bogatym pakietem atrakcyjnych benefitów (w tym dostęp do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie).

Dodatkowo otrzymasz zestaw niezbędnych narzędzi do pracy, w tym samochód służbowy, również do celów prywatnych, a także premię miesięczną w wysokości nawet 30% wynagrodzenia.

OPIS WYMAGAŃ

Dla nas liczy się przede wszystkim Twoje doświadczenie na stanowisku handlowca oraz gotowość do pracy w terenie.

Ponadto ważne jest, abyś posiadał/a czynne prawo jazdy kat. B, a także biegle posługiwał/a się pakietem MS Office.

Dużym plusem będzie znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację.

Nie zwlekaj – otwórz się na współpracę z nami i już dzisiaj wyślij swoje CV 🙂

OPIS STANOWISKA

W naszym zespole brakuje Partnera, który wsparłby nas w pozyskiwaniu nowych Klientów oraz w podtrzymywaniu współpracy z dotychczasowymi Kontrahentami w regionie kujawsko-pomorskim.

W swojej pracy będziesz realizować zaplanowane spotkania z Klientami, prezentować produkty tekturnicze oraz prowadzić negocjacje handlowe.

Dodatkowe informacje

Email: a.wroblewska@ksservice.pl