Elektryk – praca w Niemczech – ogłoszenie lokalne

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Mondi Polska Agencja Pracy Sp. z o.o.
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Opis firmy:

MONDI Polska Agencja Pracy Sp. z o.o. wchodzi w skład niemieckiej grupy kapitałowej, która od 2002 roku wspiera swych Partnerów biznesowych dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego.Każdy z 22 oddziałów, które agencja posiada w Polsce oraz Niemczech, specjalizuje się w obsłudze firm przemysłowych. Służy także solidnym wsparciem dla logistyki i administracji. Mondi Polska jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia nr 7268. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata/i na stanowisko:

Obowiązki:

Współpracujemy z kilkoma firmami na terenie Niemiec (w różnych lokalizacjach).

Rekrutujemy zarówno elektryków budowlanych jak i przemysłowych, dlatego prosimy o aplikację kandydatów mających doświadczenie w :

  • montażu nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawie istniejących na obiektach budowlanych (podłączanie gniazdek, rozdzielni, puszek, oświetlenia, ciągnięcie kabli itp.)
  • okablowaniu i montażu szaf sterowniczych
  • utrzymaniu ruchu
  • wykrywaniu i naprawie usterek
  • samodzielnej pracy z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • mile widziana komunikatywna znajomość niemieckiego (dla osób bez znajomości języka oferujemy kurs języka niemieckiego)
  • mile widziane kierunkowe wykształcenie
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do szybkiego rozpoczęcia współpracy
  • posiadanie własnego samochodu – mile widziane!
  • pomoc Konsultanta MONDI w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec
  • zatrudnienie na czas nieokreślony w oparciu o umowę o pracę na warunkach niemieckich
  • płatne nadgodziny
  • stawka gwarantowana zgodna z niemieckimi standardami + dieta
  • możliwość podjęcia długofalowej współpracy

Informacje dodatkowe:

Podczas wysłania CV na adres: milena.ledzion@mondi-polska.pl w tytule wiadomości proszę napisać nazwę portalu – www.bydgoszcz.naszemiasto.pl/)
Oferta dotyczy pracy tymczasowej.