DYREKTOR PRODUKCJI

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Work Service
Miejsce pracy: Toruń
Numer referencyjny: DP/W-05/17
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie procesami produkcyjnymi
  • Terminowa realizacja zadań produkcyjnych
  • Kierowanie podległym zespołem
  • Nadzór nad terminowością oraz jakością zrealizowanych zleceń

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższe techniczne
  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w zarządzaniu procesami produkcji
  • Wysoko rozwiniętych zdolności organizacyjnych i interpersonalnych
  • Umiejętności podejmowania decyzji i szacowania ryzyka
  • Umiejętności ustalania priorytetów
  • Doskonałej organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę w firmie z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • przyjazną atmosferę i komfortowe warunki pracy