Drukarz

Ogłoszenie nieaktualne!
Pracodawca: Klient Gratka.pl
Miejsce pracy: Ostaszewo, Toruń
Rodzaj pracy: Stała
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kreis Pack to producent opakowań jednorazowych, który rozpoczął swoją działalność już w 1992 roku. Od 2015 roku firma  weszła  w skład francuskiej Grupy Guillin.  Główna siedziba  w Polsce zlokalizowana jest w Niepruszewie, natomiast oddział firmy znajduje się w Ostaszewie. Od lat Kreis Pack buduje swoją pozycję na rynku międzynarodowym producentów opakowań i sztućców jednorazowych.

W związku z nieustannym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

DRUKARZ

Lokalizacja: Ostaszewo  k. Torunia

Zakres obowiązków:

– obsługa maszyn  drukarskich offsetowych

– zmiana oprzyrządowania / przezbrajanie maszyn

– utrzymanie sprawności technicznej

– nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcji

– przygotowywanie sit, mieszanie farb

– wstępna kontrola jakości wyrobów

Wymagania:

– wykształcenie techniczne

– znajomość mechaniki

– gotowość do pracy w systemie 3- zmianowym

– dobra organizacja pracy

  zaangażowanie

Oferujemy:

– zapewniamy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

– wsparcie w procesie adaptacji,

zapewniamy system szkoleń i możliwość rozwoju ,

– ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole,

– praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

W CV prosimy o zamieszczanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Kreis Pack sp. z o.o. zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm)”. Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”